RO / RU

Programul de conferința “Ucenicia în viața slujitorului”

106 vizualizari

Data: Joi, 24 octombrie

Ora: 10:00 – 20:00

 

— 08:30 – 09:55, Înregistrarea

— 10:00 – 10:05, Cântare, grupul de laudă și închinare

— 10:05 – 10:10, Cuvânt de salut și rugăciunea (N.Vozian)

— 10:10 – 10:25, Grupul de laudă și închinare (3 cântări)

— 10:25 – 10:40, Cuvânt de salut (S.Ghermanov)

— 10:40 – 10:45, Cântare comună

— 10:45 – 11:30, Sesiunea I (Alexandr Sipko)

— 11:30 – 11:35, Rugăciune comună (în grup)

— 11:35 – 11:45, Cântare comună

— 11:45 – 12:30, Sesiunea II (Marius Cruceru)

— 12:30 – 12:35, Rugăciune comună (în grup)

— 12:35 – 12:50, Corul de bărbați unit (trei cântări)

— 12:50 – 12:55, Anunțuri și rugăciunea

— 13:00 – 13:50, Prânzul

— 13:55 – 14:05, Corul de bărbați unit (două cântări)

— 14:05 – 14:10, Împărțirea pe grupe

— 14:10 – 14:30, Deplasarea la locul seminarelor

— 14:30 – 16:00, Seminare în grupuri

— 16:00 – 16:20, Deplasarea la biserica ”Betel”

— 16:20 – 16:50, Pauză de cafea

— 16:50 – 16:55, Grupul de laudă și închinare (o cântare)

— 16:55 – 17:00, Anunțuri

— 17:00 – 17:30, Cina

— 18:00 – 19:45, Serviciu de închinare

18:40 – 19:25, Sesiunea III (Andrei Chumakin)

— 19:45 – 20:00, Anunțuri

 

 

Data: Vineri 25 octombrie

Ora: 09:00 – 18:30

 

— 09:00 – 09:05, Cântare, grupul de laudă și închinare

— 09:05 – 09:10, Cuvânt de salut și rugăciunea (S.Ghermanov)

— 09:10 – 09:25, Grupul de laudă și închinare (3 cântări)

— 09:25 – 09:40, Cuvânt de salut (I.Miron)

— 09:40 – 09:45, Cântare comună

— 09:45 – 10:30, Sesiunea IV (Alexandru Gîrbu)

— 10:30 – 10:35, Rugăciune comună (în grup)

— 10:35 – 10:45, Grup muzical (2 cântări)

— 10:45 – 11:30, Sesiunea V (Narcis Vlașin)

— 11:30 – 11:35, Rugăciune comună (în grup)

— 11:35 – 11:40, Grup muzical (o cântare)

— 11:40 – 11:45, Cântare comună

— 11:45 – 12:30, Sesiunea VI (Marius Cruceru)

— 12:30 – 12:35, Rugăciune comună (în grup)

— 12:35 – 12:45, Grup muzical (2 cântări)

— 12:45 – 12:55, Anunțuri și rugăciunea

— 13:00 – 14:00, Prânzul

— 14:00 – 14:05, Grupul de laudă și închinare  (o cântare)

— 14:05 – 14:10, Împărțirea pe grupe

— 14:10 – 14:30, Deplasarea la locul seminarelor

— 14:30 – 16:00, Seminare în grupuri

— 16:00 – 16:20, Deplasarea la biserica ”Betel”

— 16:20 – 16:50, Pauză de cafea

— 16:50 – 16:55, Grupul de laudă și închinare (o cântare)

— 16:55 – 17:40, Sesiunea VII (Alexandr Sipko)

— 17:40 – 17:45, Grupul de laudă și închinare (o cântare)

— 17:45 – 18:00, Anunțuri

— 18:00 – 18:30, Cina

 

 

 

Data: Sâmbătă 26 octombrie

Ora: 09:00 – 14:00

 

— 09:00 – 09:05, Orchestra ”Balsam”

— 09:05 – 09:10, Cuvânt de salut și rugăciunea (I.Miron)

— 09:10 – 09:25, Orchestra ”Balsam” (3 cântări)

— 09:25 – 09:40, Cuvânt de salut (N.Vozian)

— 09:40 – 09:45, Orchestra ”Balsam”

— 09:45 – 10:30, Sesiunea VIII (Narcis Vlașin)

— 10:30 – 10:35, Rugăciune comună (în grup)

— 10:35 – 10:45, Grupul de laudă și închinare ”Gloria” (2 cântări)

— 10:45 – 11:30, Sesiunea IX (întrebări și răspunsuri)

— 11:30 – 11:35, Rugăciune comună (în grup)

— 11:35 – 11:40, Grupul de laudă și închinare ”Gloria (o cântare)

— 11:40 – 11:45, Cântare comună

— 11:45 – 12:30, Sesiunea X (Valeriu Ghilețchi)

— 12:30 – 12:35, Rugăciune comună (în grup)

— 12:35 – 12:40, Grupul de laudă și închinare ”Gloria” (2 cântări)

— 12:40 – 12:55, Mulțumiri, anunțuri și rugăciunea

— 13:00 – 14:00, Prânzul

 

You may also like...